Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2015 17:30
Nights of Azure trafi do Europy w kwietniu - intrygujący RPG od studia Gust
572V

Nights of Azure trafi do Europy w kwietniu - intrygujący RPG od studia Gust

Miłośnicy wciągających RPG-ów z Kraju Kwitnącej Wiśni powinni przygotowywać się na kolejne dzieło studia Gust. Koei Tecmo potwierdziło przeniesienie do Europy Nights of Azure

Nie kojarzycie nazwy Nights of Azure? Spokojnie, pisaliśmy o tej produkcji na PPE już kilkukrotnie, ale wcześniej wspominaliśmy o „The Land Without Night” (tłumaczenie japońskiej nazwy), następnie Yoru no Nai Kuni (japońska nazwa), ale w końcu Koei Tecmo potwierdziło angielski tytuł.

Wydawca zapowiedział, że gra trafi na Stary Kontynent 1 kwietnia 2016 roku – jest to świetna wiadomość, ponieważ tytuł zebrał sporo pozytywnych opinii w Kraju Kwitnącej Wiśni. Warto jednak zwrócić uwagę, że w Europie pojawi się tytuł wyłącznie w wersji na PlayStation 4.

W grze zainteresowani miłośnicy RPG-ów poznają dziewczynę o imieniu Arnas, która jest połączeniem człowieka z potworem. Bohaterka miała kontakt z krwią Władcy Nocy i dzięki temu zyskała niezwykłe umiejętności. Może korzystać ze zdolności wampira, zamieniać się w demona, czy korzystając z własnej krwi tworzyć miecz.

Źródło: Twitter.com

Tagi: data premiery Gust Koei Tecmo nights of azure