Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 09.11.2015 11:00
Dontnod zdradza - Life is Strange 2 powstanie
1254V

Dontnod zdradza - Life is Strange 2 powstanie

Studio Telltale Games ma teraz naprawdę groźnego konkurenta. Francuska ekipa Dontnod udowodniła, że umie tworzyć mocne i poruszające historie przygodowe. Tylko co dalej?

Life is Strange zauroczyło wielu graczy. Zupełnie niespodziewanie. Ja również podchodziłem do tego tytułu z rezerwą, by niedługo po odpaleniu pierwszego epizodu przekonać się, że mam do czynienia z najlepszą epizodyczną przygodówką wydaną do tej pory. Nic zatem dziwnego, że twórcy zaczynają rozważać przygotowanie sequela.

Współzałożyciel studia Dontnod - Alain Damasio zdradził w wywiadzie dla francuskiego serwisu Alchimy, że jest gotów pomóc przy scenariuszu drugiej części gry, tak jak pomagał scenarzystom w oryginale. Z tej informacji możemy wyczytać, że nawet jeśli Life is Strange 2 nie jest jeszcze w produkcji, to jej autorzy powoli zabierają się za sequel. Warto pamiętać, że Damasio nie jest jedynym, który chciałby pracować przy kolejnej serii. producent gry - Luc Baghadous zdradził jakiś czas temu Polygonowi, że marzy mu się druga część z tą samą ekipą.

Czekamy na oficjalne potwierdzenie tych informacji.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/08/rumor-life-is-strange-2-confirmed-by-dontnod-entertainment-co-founder-alain-damasio/

Tagi: Dontnod gra przygodowa life is strange przygodówka