Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2015 14:30
Star Wars: Battlefront na nowym fragmencie rozgrywki wygląda fenomenalnie!
1435V

Star Wars: Battlefront na nowym fragmencie rozgrywki wygląda fenomenalnie!

Miłośnicy Gwiezdnych Wojen mogą szykować się na mnóstwo satysfakcjonującej rozgrywki. W Sieci pojawił się długi gameplay ze Star Wars: Battlefront (2015), który ukazuje  samą esencję tego uniwersum. Zmagania w pojazdach prezentują się wyjątkowo dobrze. 

Spokojny i nudny piątek? Nie dzisiaj. W Sieci pojawił się świeżutki materiał ze Star Wars: Battlefront (2015), na którym możemy zerknąć na wiele wyśmienitych pojedynków. Twórcy postanowili pokazać tym razem esencję starć w pojazdach i ja jestem kupiony! Po becie starałem się specjalnie nie nakręcać, ale ta gra prezentuje się naprawdę dobrze.

Fani uniwersum nie mogą marudzić. W połowie listopada rozpoczną zabawę z dziełem DICE, później zobaczą siódmy epizod, a kolejne smakołyki nadejdą już w przyszłym roku! Nie możemy zapomnieć, że dwa studia podlegające EA pracują nad kolejnym tytułem w świecie Gwiezdnych Wojen i pewnie na początku przyszłego roku otrzymamy pierwsze, gorące konkrety.

Jeśli nie możecie się doczekać premiery Battlefronta, to zapraszamy na małą przejażdżkę po planetach. Wczoraj Electronic Arts opublikowało ciekawą zapowiedź planet, a na podstronie możemy zerknąć na specjalną wizualizację z informacjami.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: DICE Electronic Arts gameplay star wars: battlefront (2015)