Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2015 18:58
„Nowe uniwersa”, bronie i więcej - pierwsze szczegóły z Przepustki Sezonowe do Star Wars: Battlefront
807V

„Nowe uniwersa”, bronie i więcej - pierwsze szczegóły z Przepustki Sezonowe do Star Wars: Battlefront

Premiera Star Wars: Battlefront (2015) nadciąga. Fani Gwiezdnych Wojen mogą polerować Blastery i tym samym przygotowywać się na debiut kolejnej pozycji DICE. Twórcy nadal nie zdradzili wszystkich szczegółów na temat Przepustki Sezonowej, ale mamy kilka ciekawych informacji. 

Dyrektor do spraw operacyjnych w Electronic Arts – Peter Moore – na spotkaniu z inwestorami zaznaczył, że dzięki Przepustce Sezonowej do Star Wars: Battlefront (2015) gracze otrzymają rozszerzenia publikowane przez najbliższe 12-18 miesięcy. Przedstawiciel Elektroników zdradził również pierwsze szczegóły na temat zawartości paczek:

„Ogłosiliśmy cztery dodatkowe dodatki, które zadebiutują w przeciągu 12-18 miesięcy od premiery. Zobaczycie nowe uniwersa, weźmiecie udział w nowych aktywnościach oraz sprawdzicie nowe bronie.”

W moim odczuciu najciekawiej zapowiadają się „nowe uniwersa” – będą to zapewne mapy, ale DICE może umiejscowić lokacje na ciekawych terenach, co jednocześnie pobudzi zainteresowanie miłośników Gwiezdnych Wojen.

Do gry trafią również nowe tryby oraz zadania dla kooperacji, które pozwolą nam uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach. Żałuję tylko, że autorzy kolejny raz zdecydowali się na dodatkowe bronie... Nie jest to w moim odczuciu najlepsza decyzja.

Season Pass został wyceniony na 50 dolarów, a gracze, którzy kupią zestaw DLC sprawdzą nowe treści 2 tygodnie wcześniej. 

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/star-wars-battlefront-dlc-includes-new-universes-w/1100-6431907/

Tagi: