Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2015 18:15
Need for Speed nie nadjedzie w listopadzie na 3 platformy - opóźnienie wersji na PC-ty
848V

Need for Speed nie nadjedzie w listopadzie na 3 platformy - opóźnienie wersji na PC-ty

Nie mamy dobrej informacji dla graczy, którzy wyczekują na premierę Need for Speed w wersji na komputery osobiste. Gra nie nadjedzie do zainteresowanych w przeciągu najbliższych kilku miesięcy. 

Ghost Games potwierdziło, że Need for Speed w wersji na PC-ty nie zadebiutuje na rynku 3 listopada. Na szczęście wersja na konsole – PlayStation 4 i Xboksy One – trafi do graczy w podanym terminie. Jest to dość zaskakująca wiadomość, ponieważ według wcześniejszych informacji premiera produkcji miała odbyć się jednocześnie na trzech platformach.

Twórcy podjęli taką decyzję, ponieważ słuchają fanów i zamierzają dopracować tytuł. Zainteresowani wiosną 2016 roku otrzymają wyścigi bez ograniczeń liczby klatek na sekundę oraz z usprawnioną grafiką:

"W ramach tej dyskusji mieliśmy okazję wysłuchać członków społeczności graczy na PC, którzy mówili, że usunięcie ograniczenia liczby klatek na sekundę to sprawa priorytetowa. Zgadzamy się z ich opinią. Aby spełnić wasze oczekiwania, postanowiliśmy przesunąć datę premiery wersji na PC na wiosnę 2016 r. Daty premiery gry na PlayStation 4 oraz Xbox One pozostają bez zmiany – będzie to 5 listopada w Polsce."

"Dzięki temu będziemy mieli czas na poprawę strony wizualnej gry na komputery osobiste. Planujemy też dodać do wersji podstawowej wszelkie aktualizacje, które do tego czasu ukażą się na konsoli, dzięki czemu wszyscy gracze korzystający z komputerów PC będą do nich mieli dostęp już od pierwszego dnia."

Szkoda, że tak późno otrzymujemy tę informację, ale z drugiej strony... Może i to lepiej dla całej pozycji? Deweloperzy skupią się na konsolowych wersjach, a w późniejszym terminie zajmą się edycją na PC-ty.

Źródło: http://www.needforspeed.com/pl_PL/news/nfs-update

Tagi: data premiery Electronic Arts Ghost Games Need For Speed opóźnienie