Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 31.08.2015 11:30
Osiem minut kolorowej rozwałki z Dragon Quest: Heroes prosto z imprezy PAX Prime
576V

Osiem minut kolorowej rozwałki z Dragon Quest: Heroes prosto z imprezy PAX Prime

Studio Omega Force udowodniło nam przy okazji premiery Hyrule Warriors, że potrafią sprawnie przełożyć obcą markę na grunt swojej rozpoznawalnej, autorskiej mechaniki. Dlatego tym bardziej cieszy nas zbliżająca się europejska premiera Dragon Quest: Heroes.

Gra trafi do sprzedaży już 18 października. Nowa, "warriorsowa" odsłona serii Dragon Quest była bardzo mocno promowana podczas tegorocznych targów PAX Prime. To właśnie stąd pochodzi poniższe nagranie z rozgrywki, które transmitowane było również za pośrednictwem serwisu Twitch. Po pierwszym zwiastunie po angielsku przyszedł czas na przypatrzenie się samemu systemowi zabawy - tym razem w zrozumiałym dla nas języku.

Przypominamy, że gra zadebiutuje u nas w edycji Day One, która wypchana zostanie po brzegi różnorodnymi dodatkami. Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach, jak zapatrujecie się na Dragon Quest: Heroes i czy waszym zdaniem, produkcja mocno inspirowana cyklem "Warriors" dobrze wpasowuje się w klimat legendarnej serii jRPG.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/08/29/ps4-exclusive-dragon-quest-heroes-gets-eight-minute-of-colorful-gameplay-from-pax-prime/

Tagi: