Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2015 21:22
Poznajcie szczegóły systemu walki ze Scalebound
800V

Poznajcie szczegóły systemu walki ze Scalebound

Jedną z najciekawszych produkcji zmierzających na Xboksa One jest bez wątpienia Scalebound. Gra Platinum Games zapowiada się na świetną produkcję dla wszystkich miłośników dynamicznej akcji i smoków. Jesteście zaintrygowani tą produkcją? To poznajcie systemu walki. 

Scalebound zapowiada się na epicką podróż dla wszystkich posiadaczy Xboksów One. Na najnowszym materiale deweloperzy opowiadają o systemie walki i podstawą pojedynków w tym tytule jest zrozumienie, że gracz nie jest sam. Naszym partnerem jest wielki smok, który pomoże nam w wielu momentach. Dopiero odpowiednie opanowanie współpracy pozwoli nam rywalizować z największymi i jednocześnie najmocniejszymi przeciwnikami.  

Musicie mieć jednak świadomość, że maksymalną moc bestia zaprezentuje tylko w jednym momencie – gdy damy jej odrobinę wolności. Wtedy nie czując skrępowania na plecach będzie miażdżyć oponentów z większą zawziętością.

Twórcy pozwalają nam dzisiaj zerknąć na przystosowanie partnera – gracze otrzymają możliwość ulepszania smoka i zmieniania elementów jego pancerza. Dzięki temu dostosujemy towarzysza do naszych preferencji.

Główny bohater pozycji również nie jest bezbronny. Postać może między innymi korzystać z umiejętności „Dragon Form” i jednocześnie zwiększać siłę swoich ataków oraz powiększać pancerz. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: