Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.08.2015 18:30
DICE zdradza szczegóły ze Star Wars: Battlefront - na start 9 trybów i 12 map
912V

DICE zdradza szczegóły ze Star Wars: Battlefront - na start 9 trybów i 12 map

Fani Gwiezdnych Wojen nie będą pod koniec roku narzekać na brak atrakcji. DICE przygotowuje Star Wars: Battlefront (2015) i małymi krokami przybliża nam swoje wielkie nadchodzące dzieło. Na D23 Expo twórcy przedstawili kolejne konkretne informacje. 

Na imprezie D23 Expo pojawili się przedstawiciele DICE, którzy opowiadali o Star Wars: Battlefront (2015). Autorzy poinformowali, że w dniu premiery w grze pojawi się 9 trybów rozgrywki oraz 12 lokacji. Miejscówki pozwolą nam sprawdzić kilka różnych planet i autorzy obiecują sporą różnorodność w polach bitwy.

Deweloperzy zapowiedzieli, że w przeciągu najbliższych tygodni poznamy wszystkie warianty zabawy. Aktualnie możemy wyróżnić następujące tryby:

  • Supremacy
  • Fighter Squadron
  • Walker Assault
  • Blast
  • Kooperacja

Czego tutaj brakuje? Zapewne pojawi się jeszcze rozgrywka nastawiona na herosów, o których często DICE wspomina. Nawet w przeciekach od hiszpańskiego oddziału EA pojawiła się wzmianka o Heroes vs Villains.

Na zakończenie przypomnę, że wczoraj przedstawiciele Sony zaprezentowali specjalną wersję PlayStation 4 dla fanów Gwiezdnych Wojen. Szczegóły urządzenia znajdziecie tutaj. 

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/star-wars-battlefront-to-launch-with-nine-multiplayer-game-modes/

Tagi: DICE Electronic Arts star wars: battlefront star wars: battlefront (2015)