Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.08.2015 16:31
Wracamy do 1989 roku - Batman i Batmobile pięknieją w Batman: Arkham Knight
1177V

Wracamy do 1989 roku - Batman i Batmobile pięknieją w Batman: Arkham Knight

W połowie ubiegłego miesiąca Rocksteady Studios zapowiedziało interesujące rozszerzenie do Batman: Arkham Knight. Gracze powrócą do 1989 roku, wskoczą w piękne ciuszki i następnie wypróbują odpicowany Batmobile. Dzisiaj możemy zerknąć na rozgrywkę z nadchodzącego DLC.

Twórcy Arkham Knight powracają z najnowszym Arkham Insider. Ten specjalny dziennik dewelopera pozwoli nam zapoznać się z rozszerzeniem zatytułowanym „1989 Movie Batmobile Pack”. Dzięki tej paczce powrócimy do wyjątkowego 1989 roku i bohaterowie produkcji założą swoje klasyczne stroje. Sympatycy jeżdżenia maszyną Batmana sprawdzą również odpicowany Batmobile.

Jest to na pewno gratka dla sympatyków Nietoperza, którzy na pewno wyczekują na jakiekolwiek informacje o nowym tytule w tym świecie. Rocksteady Studios zakończyło już prace nad serią Arkham, ale możemy mieć pewność, że Warner Bros. nie porzuci tego uniwersum i pewnie wkrótce poznamy pierwsze informacje na temat kolejnej przygody Batmana.  

Na zaprezentowanym materiale zobaczycie przyjemną jazdę i walkę Robina. Deweloperzy pozwolą zainteresowanym uczestniczyć w kolejnych aktywnościach, które sprawdzą ich umiejętności w walce oraz kontrolowaniu maszyny.

Dodatek będzie dostępny już w przyszłym tygodniu dla wszystkich posiadaczy Przepustki Sezonowej.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: Batman: Arkham Knight DLC dodatek rocksteady studios