Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.08.2015 08:37
Inwazji horrorów ciąg dalszy - poznajcie Dollhouse!
1013V

Inwazji horrorów ciąg dalszy - poznajcie Dollhouse!

Na niedobór horrorów nie możemy ostatnio narzekać. Na PS4 zmierza niezwykkle ciekawie zapowiadająca się SOMA, a w zanadrzu mamy jeszcze Caffeine oraz polskie Layers of Fear Pora dorzucić do tej ferajny jeszcze jeden potencjalnie przerażający tytuł.

Niezależne studio Creazn opublikowało pierwszy zwiastun Dollhouse, nowego horroru szykowanego na PS4 oraz komputery osobiste. Czego możemy spodziewać się po tej produkcji? W roli głównej gry występuje Marie, pani detektyw, która próbuje odsłonić tajemnice własnej przeszłości.

Dollhouse stawia na swobodę wyboru gracza - tytuł ma pozwalać na podjęcie szeregu decyzji, które wpłyną na rozwój historii. W grze ma się pojawić "wiele umiejętności do odblokowania", "duża ilość grywalnych postaci", "multiplayer w trybach coop i rywalizacji" oraz "proceduralnie generowane kampanie".

Brzmi całkiem ciekawie, choć trudno powiedzieć czy proceduralne generowanie kampanii przełoży się na porządny gameplay. W końcu w przypadku horrorów zwykle jest lepiej, gdy deweloperzy dokładnie przygotowują momenty, w których jesteśmy straszeni.

Gra pojawi się w sprzedaży w 2016 r.

 

Tagi: Dollhouse horror indie pc ps4