Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.08.2015 18:20
BioWare zapowiada nowy dodatek do Dragon Age: Inkwizycja - zobaczcie zwiastun
846V

BioWare zapowiada nowy dodatek do Dragon Age: Inkwizycja - zobaczcie zwiastun

Miłośnicy walk z wielkimi bestiami od dawna czekali na tę wiadomość. BioWare zapowiedziało rozszerzenie do Dragon Age: Inkwizycja, dzięki któremu ponownie zmierzymy się z ogromnymi stworami i przeżyjemy niezapomniane przygody. 

Już w przyszłym tygodniu najwierniejsi fani serii Dragon Age będą mogli wyruszyć w podziemia, gdzie odkryją tajemnice przerażających pomiotów. Dodatek trafi na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste dokładnie 11 sierpnia.

Wydawca wcześniej zapowiedział, że kolejne rozszerzenia nie będą dostępne na PlayStation 3 i Xboksach 360. Gracze mogą za to skorzystać z bezpłatnego przeniesienia zapisów rozgrywki z poprzedniej na aktualną generację.

Jest to na pewno ciekawa informacja dla posiadaczy Xboksów One, którzy subskrybują usługę EA Access. Śmiałkowie mogą od dzisiaj w ramach abonamentu pobrać właśnie Inkwizycję. Nie wydając dodatkowej gotówki na tytuł, niektórzy gracze mogą skusić się na ponadprogramowe przygody. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Tak prezentuje się zwiastun The Descent:

Źródło: Twitter.com

Tagi: BioWare dodatek Dragon Age: Inkwizycja Electronic Arts