Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 04.08.2015 13:58
Najnowsze ogłoszenia społeczności PPE #3
459V

Najnowsze ogłoszenia społeczności PPE #3

W tym tygodniu nie obrodziło na naszej tablicy ogłoszeń. To prawdopodobnie oznacza, że wakacje w pełni i nikomu nie chce się siedzieć i grać w gierki w domowym zaciszu. Może jednak masz ochotę, żeby jakiś nowy tytuł zakręcił się w czytniku twojej konsoli?

Fani bijatyk mogą zaopatrzyć się w poprzednią odsłonę Mortal Kombat, która podniosła z martwych jedną z najbardziej kontrowersyjnych serii w historii. Na tablicy pojawiły się także dwa ciekawe ogłoszenia "zbiorcze". Użytkownik Evil18 sprzedaje parę gier na Xboksa i PSP. Znajdziemy wśród nich takie hity, jak Metal Slug 3, Need for Speed: Hot Pursuit 2 czy też obie przenośne części Grand Theft Auto należące do serii Stories. Z drugiej strony mamy ofertę Deana17, który chce oddać w dobre ręce pakiet gier na PS3 i PS2.

Poszukiwacze fajnych gier również nie dopisali. Asuka Kazama bardzo chce wyhaczyć w tym tygodniu Farming Silmulator 15 w wersji na PS4. Użytkownik Ciwas zwraca się natomiast z bardzo osobliwą prośbą. Otóż chciałby pożyczyć od kogoś PS3, żeby ograć dwa tytuły. Znajdzie się jakaś dobra dusza, która go poratuje? :)

Jeśli chcecie się czegoś pozbyć, ale szukacie jakiegoś konkretnego tytułu, to zapraszamy do korzystania z naszej tablicy ogłoszeń!

Tagi: ogłoszenia