SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2015 16:50
Zaginięcie Ethana Cartera wyładniało na PlayStation 4! Porównanie z edycją na PC-ty
1744V

Zaginięcie Ethana Cartera wyładniało na PlayStation 4! Porównanie z edycją na PC-ty

Zaginięcie Ethana Cartera w końcu zadebiutowało na konsoli Sony. Sympatycy zagadek mogą poszukiwać tytułowego bohatera, ale ta premiera pozwala nam również spojrzeć na pracę The Astronauts. Ekipa postanowiła przenieść tytuł na nowy silnik i efekt powinien zadowolić wszystkich sympatyków szczegółów. 

Zaginięcie Ethana Cartera to kawał wciągającej opowieści w wyjątkowym klimacie. Nie zamierzam się powtarzać, ale dzieło The Astronauts w wersji na komputery osobiste zebrało sporo pozytywnych opinii. Dziennikarze testują teraz edycję na PlayStation 4 i według znajomych gra jest równie przyjemna jak na PC-tach.

Autorzy postanowili nie tylko przenieść dzieło na konsolę Sony, ale jednocześnie zadbali o nowy silnik. Tytuł w edycji na PC-ty śmigał na Unreal Engine 3, a na PlayStation 4 działa na Unreal Engine 4. Ta zmiana sprawiła, że gra naprawdę wyładniała.

Na poniższej prezentacji zobaczycie kilka scen, które pokazują progres produkcji. Twórcy nie zmarnowali ostatnich miesięcy, a wykonali wyśmienitą pracę! Już w pierwotnej odsłonie redaktorzy zachwalali grafikę i szczegóły... A jak będzie teraz? ;)

Nasze opinie na temat tytułu poznacie już wkrótce. W najnowszym numerze PSX Extreme pojawi się recenzja oraz oczywiście stosowny tekst trafi wkrótce na łamy PPE.

A Wy szukacie już Ethana Cartera? Jak wrażenia?  

Źródło: YouTube.com

Tagi: