Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2015 18:47
Nowa konsola na horyzoncie? Z podobną specyfikacją do PS4 i XOne
3204V

Nowa konsola na horyzoncie? Z podobną specyfikacją do PS4 i XOne

Nowy dyrektor generalny Ready at Dawn – Paul Sams – udzielił dwóch wywiadów, w których wspomniał o pracach nad The Order: 1886 i możliwej konwersji produkcji na nowe platformy. Twórcy posiadają silnik, który może śmigać na PlayStation 4, Xboksach One, komputerach osobistych i „niezapowiedzianej platformie”. 

Sams rozmawiał z dziennikarzami GamesIndustry.biz oraz Game Informer i wspomniał, że twórcy od wielu miesięcy pracują nad tym, aby ich silnik oraz technologia działały na wielu platformach:

„Od momentu wydania The Order: 1886 ciężko pracujemy, aby mieć pewność, ze nasz silnik oraz technologia są gotowe, aby dostarczać nasze produkcje na komputery osobiste, Xboksy One, PlayStation 4 i jedną niezapowiedzianą, która wkrótce zostanie ogłoszona.”

„Pracujemy bardzo ciężko, aby mieć pewność, że nasz silnik i technologia są wieloplatformowe. To co zrobiliśmy przy The Order: 1886 na PlayStation 4, jesteśmy w stanie stworzyć na Xboksie One, komputerach osobistych i niezapowiedzianej platformie.”

Przedstawiciel Ready at Dawn oczywiście nie chciał wchodzić w szczegóły, ale możemy przypuszczać, że „tajemnicze urządzenie” będzie posiadało specyfikację podobną do urządzeń Microsoftu oraz Sony.

Teraz możemy przypuszczać kto przygotowuje nowy sprzęt... Będzie to Amazon? Apple? W mojej głowie pojawia się jeszcze Nintendo, ale jak wiadomo NX ma zostać oficjalnie zaprezentowany dopiero w przyszłym roku. 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/the_order_1886/news/wait_whats_this_unannounced_platform_ready_at_dawn_is_talking_about_2.html

Tagi: