SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.05.2015 16:33
Battleborn otrzyma dużą prezentację na E3 - wkrótce premiera?
389V

Battleborn otrzyma dużą prezentację na E3 - wkrótce premiera?

Pamiętacie jeszcze o Battleborn? Ta MOBA od twórców Borderlandsów nadal powstaje i według wszystkich informacji autorzy nie przewidują jakichkolwiek opóźnień. Tytuł doczeka się sporej prezentacji na E3. 

Przed trzecią odsłoną serii Borderlands gracze będą mogli zapoznać się z Battleborn. To interpretacja Gearbox Software gatunku MOBA.

Otrzymaliśmy oficjalną wiadomość, że produkcja zastanie zaprezentowana w wyjątkowy sposób na targach w Los Angeles. Włodarze Take-Two poinformowali o ukazaniu tytułu „w wielkim stylu”.

Możemy w tej sytuacji spodziewać się sporej ilości fragmentów rozgrywki i może nawet daty premiery? Projekt zadebiutuje na rynku do końca aktualnego roku finansowego, czyli do 31 marca 2016 roku.

Możemy oczywiście domniemać, że deweloperzy zdecydują się wydać grę jeszcze pod konie 2015 lub na samym 2016 roku. To byłaby dobra wiadomość dla miłośników gatunku, którzy wyczekują na ten powiew świeżości.

Jeśli jesteście ciekawi projektu – zerknijcie na oficjalny materiał przedstawiający kampanię w kooperacji. 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/battleborn/news/battleborn_to_be_at_e3_in_a_big_way_more_info_coming_before_the_show.html

Tagi: