SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.05.2015 09:17
Wiedźmin 3 wygląda prawie identycznie na PS4 i XONE; wersja PC wyładniała po patchu
2471V

Wiedźmin 3 wygląda prawie identycznie na PS4 i XONE; wersja PC wyładniała po patchu

W związku z niezwykle entuzjastycznymi reakcjami na ostatnie newsy o Rzeźniku z Blaviken przygotowaliśmy dla Was kolejny materiał o Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tym razem zajmujemy się - nie zgadniecie! - grafiką. 

Ostatni news na temat jakości Wiedźmina 3 na Xbox One mógł wywołać pewien niepokój wśród posiadaczy platformy Microsoftu. Ferment zasiała redakcja Digital Foundry, która zadawała dosyć dziwne pytania: "czy warto zainstalować patch premierowy" itp. Okazuje się jednak, że właściciele XONE nie mają się czego obawiać, ani czuć jakoś gorzej potraktowani niż posiadacze PS4. Wiedźmin 3 wygląda również na tej platformie wyśmienicie i przede wszystkim działa z frameratem cały czas w okolicach 30 klatek na sekundę. To prawda, że tytuł "chodzi" w natywnej rozdzielczości 900p, a termin "dynamiczne skalowanie" jest raczej tylko marketingowym hasłem, ale to nie zmienia faktu, że gra na XONE wygląda prawie identycznie, jak wersja na PS4.

Poniżej możecie sprawdzić kilka początkowych scenek z Wiedźmina 3, odpalonych równolegle na PS4 i XONE. Materiał przygotowała redakcja GamerSyde.

Patch premierowy przyniósł na konsolach przede wszystkim lepszy framerate. Na PC deweloperzy zadbali natomiast o dodanie trochę lepszych efektów graficznych na ustawieniach Ultra. Chodzi dokładnie o lepsze cieniowanie roślinności, co nadaje odrobinę większego kontrastu zwiedzanym lokacjom. Ceną za tę modyfikacje jest ponoć trochę słabszy framerate przy tej samej konfiguracji sprzętu. Różnice możecie sprawdzić poniżej, na filmiku przygotowanym przez PCgamesHardware.Źródło: http://n4g.com/news/1727561/the-witcher-3-day-1-patch-on-pc-improves-vegetation-and-shadows

Tagi: cd projekt cdp red grafika humor polska wiedźmin wiedźmin 3

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Wiedźmin 3: Dziki Gon
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 19.05.2015
  • Pełna
  • od lat 18 wulgarny język przemoc
Miesięcznik PSX Extreme