SKLEP
Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 29.04.2015 15:02
Kolejny fenomenalny serial komiksowy od Netfliksa w drodze? The Punisher w planach!
717V

Kolejny fenomenalny serial komiksowy od Netfliksa w drodze? The Punisher w planach!

Po Daredevilu, Jessice Jones i Luke’u Cage nadchodzi czas na przepełnionego zemstą Franka Castle znanego szerszej publiczności jako The Punisher. Tak przynajmniej donoszą anonimowe źródła.

Daredevil bije rekordy popularności nie tylko dlatego, że jest to fajnie wyreżyserowany serial. Ekipie zatrudnionej przez Netflix do realizacji programu udała się niebanalna sztuka usatysfakcjonowania hardcore’owych fanów komiksowego oryginału. Każdy, kto widział już pierwszy sezon z pewnością użyje podczas opisywania swoich wrażeń słów „mroczny” i „brutalny”. A takie są w ostatnich latach komiksy o superbohaterach.

Anonimowe źródło z wewnątrz studia doniosło serwisowi Vigilantist, że rozpoczęto już prace nad drugą fazą seriali. Najwyraźniej serialowa część filmowego uniwersum również podzielona została na „fazy”, czego nie wiedzieliśmy wcześniej. Ciekawe jest jednak to, że jeden z nowych programów ma opowiadać o Punisherze. Jeżeli te wieści okażą się prawdą, to wróżę mu świetlaną przyszłość. Powaga i krew chyba najbardziej pasują właśnie do historii o szukającym zemsty i odkupienia Franku.

Pomijając już samą plotkę, jest to bardzo prawdopodobny scenariusz. Zwłaszcza, że Punisher pojawiał się bardzo często u boku Daredevila stanowiąc swego rodzaju drugą stronę „człowieka bez strachu” ze względu na zupełnie odmienne poczucie moralności.

Jakie jeszcze Marvelowe seriale od Netfliksa chcielibyście zobaczyć?
 

Źródło: http://www.vigilantist.com/?p=148

Tagi: daredevil komiks netflix serial the punisher