Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 23.04.2015 09:56
Mistrzostwa Świata World of Tanks The Grand Finals 2015 w Warszawie już w ten weekend!
510V

Mistrzostwa Świata World of Tanks The Grand Finals 2015 w Warszawie już w ten weekend!

Już w najbliższy weekend najlepsze drużyny eSportowe w World of Tanks z całego świata pojawią się w Warszawie, aby rywalizować przed publicznością na żywo o tytuł mistrzów globalnej ligi Wargaming.net.

Mistrzostwa Świata World of Tanks The Grand Finals 2015 odbędą się w najbliższy weekend, 25 - 26 kwietnia 2015, hala Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego w Warszawie. W sobotę drzwi dla publiczności otworzą się o godzinie 11:30, o 11:45 odbędzie się ceremonia otwarcia, a pierwsze pojedynki zaplanowane są na godzinę 12:00. Pierwszy dzień rywalizacji zakończy się po 21:00.

Po sobotnich walkach grupowych, drugi dzień zawodów - niedziela, to rywalizacja pucharowa. Publiczność zaproszona jest od godziny 11:00, a początek rywalizacji przewidziany jest na 12:00.Finałowy pojedynek pomiędzy dwiema najlepszymi drużynami o tytuł mistrzów świata World of Tanks planowany jest na 19.30. Po zakończeniu rywalizacji odbędzie ceremonia wręczenia pucharu oraz zakończenia dwóch dni emocjonującej walki gladiatorów eSportu.

Poza głównym wydarzeniem, na fanów World of Tanks czeka również wiele innych atrakcji, takich jak konkursy z nagrodami, czy też możliwość rozegrania meczów na ustawionych na hali stanowiskach z grą. Dzięki współpracy firmy Wargaming.net z Muzeum Wojska Polskiego, będziemy mogli przed wejściem do hali podziwiać dwie historyczne machiny - czołg T34/85 w malowaniu „Rudy” oraz M4A1 Sherman.

Mistrzostwa Świata World of Tanks - Grand Finals 2015 w Warszawie to wydarzeniew pełni darmowe dla publiczności. Wszystkie mecze będą transmitowane na żywo za pośrednictwem internetowej transmisji na oficjalnym kanale ligi Wargaming.net na Twitch.tv w języku polskim i angielskim:

Nasza ekipa również pojawi się na miejscu! Znajdźcie nas w tłumie, żeby przybić piątkę!

Zerknijcie również na film promocyjny opowiadający historię jednego członków polskiej drużyny e-sportowej WUSA - Grzegorza Stańczyka.

Tagi: informacja prasowa mistrzostwa świata wargaming World of Tanks