Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2015 18:06
Ed Boon zapowiada kolejne DLC do Mortal Kombat X? Fani nie będą zadowoleni
1996V

Ed Boon zapowiada kolejne DLC do Mortal Kombat X? Fani nie będą zadowoleni

Dodatki do Mortal Kombat X to temat rzeka. Gracze niemal stale narzekają na płatnych wojowników, ale wiele na to wskazuje, że twórcy mają jeszcze sporo planów dotyczących kolejnych rozszerzeń. 

Sieć rozgrzała odpowiedź dyrektora kreatywnego Mortal Kombat X na pytanie jednego z fanów, czy autorzy zamierzają dodać do gry wojowników, którzy pojawili się w Story Mode, a w ostateczności nie trafili do pozycji?

Ed Boon nie odpowiedział bezpośrednio, a zadał pytanie…

„Masz na myśli Story Pack?”

Jeśli mieliście okazje zapoznać się z opowieścią Mortal Kombat X to na pewno pamiętacie, że w grze pojawia się między innymi Rain, Baraka, Night Wolf oraz Sindel. Co ciekawe, zdolny modder pokazał, że bez najmniejszych przeszkód można „włączyć” tych bohaterów.

W tej sytuacji możemy być pewni, że deweloperzy bez trudu mogą zaserwować nam „Story Pack”, czyli kolejnych wojowników... Którzy znajdują się w pozycji.

Nie jest to jeszcze potwierdzona wiadomość, a nawet w wielu miejscach nietypową wypowiedź Boona redaktorzy odbierają jako zapowiedź kolejnych rozdziałów fabuły w formie DLC, ale patrząc na kontekst przychylam się ku paczce z nowymi bohaterami.

Co Wy na to? Skusicie się na kolejnych fighterów?  

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/04/21/mortal-kombat-creator-ed-boon-hints-at-story-dlc-coming-to-mortal-kombat-x/

Tagi: dlc ed boon mortal kombat x NetherRealm Studios Warner Bros.