Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2015 15:01
Ni No Kuni 2 trafi na PlayStation 4?
913V

Ni No Kuni 2 trafi na PlayStation 4?

Od dawna wiemy, że Level-5 pracuje nad nową produkcją, która ma trafić wyłącznie na PlayStation 4. Nie jest to jeszcze oficjalna wiadomość, ale podobno twórcy z Japonii przygotowują kontynuację Ni No Kuni: Wrath of the White Witch.

Ni No Kuni: Wrath of the White Witchto w moim odczuciu jedna z najlepszych produkcji ubiegłej generacji. Level-5 przygotowało świetną, chociaż zdecydowanie za prostą produkcję, dzięki której ponownie uwierzyłem w wyjątkowość RPG-ów.

O kontynuacji tej pozycji słyszymy od dawna, ale bez jakichkolwiek konkretów. Tym razem głos w sprawie zabrał Tidux – branżowy donosiciel – który postanowił podzielić się z użytkownikami Twittera pozytywną wiadomością.

Na początku dowiedzieliśmy się, że gra trafi wyłącznie na PlayStation 4, przygotowuje ją zewnętrzna ekipa, nie jest to FPS, ani nawet remake... A dopiero po chwili Tidux potwierdził, że Ni No Kuni 2 wskoczy na najnowszy sprzęt Sony.

Bez konkretów, bez daty premiery – pewnie na takie szczegóły musimy zaczekać do E3.

Przed rozpoczęciem tańców radości, przypominamy, że nie są to oficjalne informacje, ale Tidux często i gęsto wrzuca na swój Twitter bardzo ciekawe wieści, które w późniejszym terminie są potwierdzane przez deweloperów.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: Level-5 ni no kuni 2 Ni No Kuni: Wrath of the White Witch plotka

Nie przegap