Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 14.04.2015 10:51
Fani Child of Light mają na co czekać. Twórcy zapowiadają nowe projekty z uniwersum
685V

Fani Child of Light mają na co czekać. Twórcy zapowiadają nowe projekty z uniwersum

Jeżeli podobały wam się przygody Aurory przemierzającej w swoich snach baśniowe światy, to mamy dla was dobre wieści. Są plany na poszerzenie historii w postaci kolejnych projektów.

Mały news a cieszy. Jeden z twórców Child of Light – Patrick Plourde wrzucił niespodziewanie na Twittera szybkie ogłoszenie:

Fani Child of Light: W drodze są właśnie bardzo fajne projekty osadzone w uniwersum Child of Light. Więcej wieści niebawem. Trzymajcie rękę na pulsie! #podekscytowany :D

Będzie więcej… tylko czego? Bo z treści komunikatu zupełnie nie wynika, że będzie to gra. Co prawda Ploudre zdradził w zeszłorocznym wywiadzie dla gamesindustry.biz, że Child of Light okazało się wypłacalne i istnieje możliwość powstania sequela, to nie jest to przecież żaden pewnik. Osobiście, mając na uwadze projekty graficzne gry, bardzo chętnie zobaczył bym pełnometrażowy film animowany o przygodach Aurory.

Ekipa, która stworzyła Child of Light została wchłonięta przez Ubisoft Montreal, więc są pod ręką. Sami przyznają też, że bardzo chętnie znowu razem popracują nad jakimś mniejszym lub większym projektem.

Czekamy na więcej informacji!
 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/04/13/new-child-of-light-related-projects-on-the-way/

Tagi:

Nie przegap