Świetna akcja promocyjna - "Przelej krew z Bloodborne"

News
1822V
Świetna akcja promocyjna - "Przelej krew z Bloodborne"
Wojciech Gruszczyk | 18.03.2015, 17:10

Chcecie poczuć się jak bohater Bloodborne i przelać krew? Do właśnie takiej akcji zachęca między innymi polski oddział PlayStation. Inicjatywa ma na celu pomoc potrzebującym. 

Otrzymaliśmy informację, że już w najbliższą środę przy Pałacu Kultury i Nauki obok Stacji Metro Centrum w Warszawie odbędzie się wyjątkowa akcja. Miłośnicy elektronicznej rozgrywki mogą wykonać naprawdę heroiczną robotę oddając krew dla potrzebujących. 

Już teraz możemy potwierdzić, że również na Polaków będą czekać ciekawe nagrody.

"Nie od dziś wiadomo, że gracze na co dzień muszą wykazywać się ogromną odwagą, ale czy stawią czoła krwawemu wyzwaniu w rzeczywistym świecie? Czas zmierzyć się z własnym strachem!
 
Z okazji premiery Bloodborne na PS4 rzucamy wyzwanie graczom, aby połączyli siły, zakasali rękawy i oddali krew dla Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oddział w Warszawie, udowadniając tym samym, że potrafią stawić czoła wszystkiemu, co stanie im na drodze. Na śmiałków będziemy czekać pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie obok stacji metra "Centrum" w godzinach 11:00 – 16:00 w dniu premiery gry - 25 marca.
 
Zabierz znajomych ze sobą i pomóżcie w ratowaniu życia i w walce z chorobami - oddajcie krew i poczujcie się jak w Bloodborne! #PS4BloodShare"
 

Identyczna akcja odbywa się w Danii. Współpraca z Givblod ma na celu zwiększenie świadomości wśród Duńczyków i zobrazowanie problemu – w tym kraju brakuje krwi, której dawcami są mężczyźni.

Z tego powodu w najbliższy poniedziałek (23 marca) wszyscy zainteresowani mogą pojawić się na specjalnej imprezie, oddać krew i otrzymać Bloodborne lub jeden z tytułów japońskiej korporacji.

Ciekawostką na pewno jest informacja, że jeden ze szczęśliwców wróci do domu ze specjalną, unikalną wersją PlayStation 4 z motywem Bloodborne.

Z oczywistego powodu mieszkańcy Polski nie mogą wziąć udziału w konkursie (chyba, że macie akurat zaplanowaną wycieczkę do Danii...), ale mimo to możecie pomóc – używając hashtaga #GivblodforBloodborne możecie wspomnieć o akcji na Instagramie. To prosty sposób na wzięcie udziału w dodatkowym konkursie, w którym również do zgarnięcia jest PlayStation 4.

 

 

Źródło: Twitter.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych