Milioner A.D. 1943 - wkrótce w sklepach

News
757V
Milioner A.D. 1943 - wkrótce w sklepach
Butcher | 29.03.2010, 23:57

Wydany w lipcu 2009 roku shooter Battlefield 1943 trafił początkowo wyłącznie do usług sieciowych na PS3 oraz X360. W tej drugiej właśnie świętuje milion pobrań, a DICE wciąż jest w szoku. I zapewne z tej okazji idą o krok dalej... 

Wydany w lipcu 2009 roku shooter Battlefield 1943 trafił początkowo wyłącznie do usług sieciowych na PS3 oraz X360. W tej drugiej właśnie świętuje milion pobrań, a DICE wciąż jest w szoku. I zapewne z tej okazji idą o krok dalej... xxxxx

 

"Przyjęcie Battlefield 1943 przez graczy nie przestaje nas zadziwiać, nawet długie miesiące po premierze" - stwierdził jeden z producentów, Gordon Van Dyke. "Najszybsza gra, która osiągnęła ten kamień milowy to fantastyczne osiągnięcie. Ustanawia to jednocześnie standardy, czego można dokonać w kategorii gier w dystrybucji cyfrowej. Cieszymy się, że gracze docenili wartości jakie oferuje ten tytuł, za niewielkie pieniądze" - dodał Van Dyke.

 

Kilka godzin wcześniej zanim pojawiło się info o sukcesie BF1943 na Rynku Xbox Live, Twitter EA Polska zaświergotał o pudełkowym wydaniu gry, jakiego możemy spodziewać się w czerwcu tego roku. Info mówi o "kodzie w pudełku na półkach sklepowych" - więc na fizyczny nośnik raczej bym się nie napalał. Tak czy inaczej - po niezłej sprzedaży online, idą chłopaki za ciosem i doją krowę do końca.

 

Jednakże, jako posiadacz tej produkcji od dnia premiery w Sieci, wolałbym mimo wszystko jakieś wsparcie w postaci DLC. Abstrahując od kasy jaką DICE i EA zarobili już na tym tytule, byłbym nawet skłonny zapłacić za nowe mapki. A Wy?

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych