Konrad Adamczewski Konrad Adamczewski 29.03.2010 23:52
BioWare otworzyło Bazaar
452V

BioWare otworzyło Bazaar

Gdy kilka dni temu BioWare umieściło na swojej stronie tajemniczy zegar, zaczęto snuć przypuszczenia. Niektórzy stawiali na dodatek do Mass Effect 2, inni na to, że wreszcie kosmiczne RPG trafi na PS3. Tymczasem figa, bo dostaliśmy coś zupełnie innego – Bazaar.

xxxxx


Firma, w hołdzie fanom, którzy byli z nią przez ostatnich piętnaście lat, stworzyło coś na wzór portalu aukcyjnego. Cała akcja, która odbywa się na oficjalnej stronie Mass Effect 2, potrwa tydzień i rozpocznie się 6 kwietnia. Co kwadrans na żer wygłodniałym fanom rzucone będą nowe gadżety takie jak figurki, podkładki pod myszki, koszulki, plakaty, komiksy i książki bazujące na grach BioWare, a także rodzynki w postaci specjalnie pomalowanych konsol. Licytować jednak będziemy nie za pomocą realnej gotówki, tylko specjalnych żetonów, które z kolei dostaniemy za wykonywanie odpowiednich zadań.


Ja osobiście liczyłem na nieco konkretniejsze newsy, ale może na te przyjdzie nam poczekać do czerwcowego E3. Lepszy rydz niż nic, a fani chyba i z Bazaaru powinni być zadowoleni. Prawda?

Tagi: BioWare Mass Effect 2