Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.02.2015 19:04
Microsoft przygotowuje się na Game Developers Conference 2015
982V

Microsoft przygotowuje się na Game Developers Conference 2015

Amerykańska korporacja przygotowuje się do targów Game Developers Conference 2015, które odbędą się w dniach 2-6 marca w San Francisco. Firma zarezerwowała największy obszar na swoje stoisko. 

Włodarze Microsoftu od wielu miesięcy przygotowują się na GDC 2015 – firma właśnie potwierdziła, że przygotuje największe stoisko dla zwiedzających. Ponadto korporacja zrealizuje również sporą lokację w sferze biznesowej. Więcej szczegółów na temat rozmieszczenia stoisk znajdziecie na grafice w naszej galerii.

W trakcie imprezy otrzymamy kolejne informacji dotyczące integracji urządzeń Microsoftu – Phil Spencer przedstawi prezentację na temat przygotowywania gier dla wszystkich urządzeń z Windows 10 oraz Xboksa One. Sesja będzie dostępna wyłącznie dla uczestników GDC 2015, jednak zapis wydarzenia trafi do Sieci.

Microsoft nie zapomina o indykach i dzięki temu podczas targów pojawią się twórcy, którzy korzystają z programu ID@Xbox.

Podczas GDC przedstawiciele amerykańskiej korporacji zaprezentują nowe narzędzia dla twórców gier i przedstawią niektóre funkcje dla Xboksa One oraz urządzeń z Windows 10, które trafią do zainteresowanych w 2015 roku.

Za podesłanie informacji do wiadomości, dziękujemy użytkownikowi Radesito. 

Źródło: http://news.xbox.com/2015/02/xbox-gdc-2015

Tagi: