Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.02.2015 17:41
Assassin’s Creed: Golden Age to kolejny projekt Ubisoftu? [Aktualizacja #1]
1643V

Assassin’s Creed: Golden Age to kolejny projekt Ubisoftu? [Aktualizacja #1]

Bardzo możliwe, że wkrótce twórcy z Francji oficjalnie zapowiedzą Assassin's Creed: Victory, ale prawdopodobnie nie jest to jedyna odsłona serii o Asasynach, którą przygotowuje znane studio. Co powiecie na Assassin’s Creed: Golden Age?

W Sieci pojawiła się specjalna broszura, która ma zachęcać twórców do pracy we francuskiej korporacji. Na kilku stronach możemy dostrzec ciekawe informacje dla potencjalnych pracowników, ale dla nas najbardziej interesujące okazało się poniższe zdjęcie.

Jak widzicie pojawia się tutaj nazwa Assassin’s Creed: Golden Age. Wcześniej nie otrzymaliśmy jakichkolwiek informacji na temat tego projektu, jednak patrząc na czas przygotowywania kolejnych odsłon tej serii (od 3 do 5 lat) to prawdopodobnie już teraz trwają prace nad kilkoma historiami Asasynów.

Całą broszurę znajdziecie tutaj.

Warto na zakończenie wspomnieć, że wczoraj Ubisoft przedstawił świetne wyniki finansowe za poprzedni rok. Ponadto dyrektor generalny studia wspomniał o nowej produkcji z serii Assassin’s Creed oraz filmie na podstawie tego uniwersum.

 

[Aktualizacja #1]

Źródło: http://www.vg247.com/2015/02/13/assassins-creed-golden-age-leak/

Tagi: assassin's creed: victory assassin’s creed: golden age plotka ubisoft