Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2015 15:01
Drugi epizod Game of Thrones: A Telltale Game Series z dużym błędem na Xboksach One
823V

Drugi epizod Game of Thrones: A Telltale Game Series z dużym błędem na Xboksach One

Posiadacze Xboksów One od środy mogą zapoznawać się z drugim odcinkiem Game of Thrones: A Telltale Game Series, jednak jak się okazuje kolejna produkcja amerykańskiego studia ma duży problem na platformie Microsoftu. Gracze od premiery zgłaszają problem z Grą o Tron.

Gracze na platformie Microsoftu od środy zgłaszają problem z drugim odcinkiem Game of Thrones: A Telltale Game Series. Produkcja nie rozpoznaje wyborów dokonanych w pierwszy epizodzie. Z tego powodu zainteresowani nie mogą kontynuować rozgrywki, którą rozpoczęli dwa miesiące temu.

Problem ten dosięga bardzo wielu klientów, którzy niemal jednym głosem proszą o pomoc na oficjalnym forum studia – aktualnie autorzy badają sprawę i starają się odnaleźć rozwiązanie problemu.

Niektórzy użytkownicy sugerują, że problem może być zdecydowanie większy – już w przypadku 1 epizodu pojawiały się problemy z zapisaniem dokonanych wyborów. W grudniu deweloperzy próbowali rozwiązać sytuację, jednak nadal nie otrzymaliśmy w tym temacie pozytywnych informacji.

Warto jednak wspomnieć, że zainteresowani mogą zagrać w najnowszy fragment opowieści Gry o Tron, jednak są zmuszeni kontynuować historię przy użyciu domyślnych wyborów. 

To nie pierwszy problem Tellatle Games na platformach Microsoftu – wcześniej klienci nie mogli zapoznać się z drugim odcinkiem The Wolf Among Us na Xboksach 360.  

Źródło: http://www.vg247.com/2015/02/06/game-of-thrones-episode-2-suffering-from-a-save-bug-on-xbox-one/

Tagi: bug game of thrones: a telltale game series glitch Telltale Games xbox one