Roger Żochowski Roger Żochowski 15.10.2010 13:23
Filmowy plagiat Darksiders w produkcji?
1141V

Filmowy plagiat Darksiders w produkcji?

W Sieci pojawiły się concept arty mega-produkcji z Hong Kongu, w której wystąpią największe gwiazdy chińskiego kina. Sęk w tym, że póki co wygląda to jak plagiat Darksiders!xxxxx
 

Wiem, że nazwiska takie jak Donnie Yen, Chow Yun Fat czy Aaron Kwok, większości z Was nic specjalnie nie mówią, ale uwierzcie mi, że są to jedni z najbardziej utalentowanych aktorów w Azji. Zresztą, Chow Yun Fat zasłynął też filmami kręconymi w USA, że wymienię chociażby takie produkcje jak Piraci z Karaibów: Na krańcu świata czy Koruptor.
 

Cała wspomniana trójka zapowiedziała swój występ w wysokobudżetowej produkcji pod tytułem The Monkey King, która jest oparta na klasycznej, chińskiej powieści, autorstwa Wu Cheng'ena. Mowa oczywiście o Journey To The West (Enslaved się kłania). Film ma zachwycić nie tylko efektami specjalnymi ale również technologią 3D, w której zostanie w całości nakręcony. Spójrzcie jednak na zdjęcie, które przedstawia jednego z głównych bohaterów (The Ox King), granego przez Kwoka. Czy kogoś Wam on nie przypomina? Dla mniej spostrzegawczych zamieszczam również rozwiązanie tej zagadki.

 

 

Tagi: darksiders film

Nie przegap