Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.12.2014 17:02
Hideo Kojima trafił do Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
1222V

Hideo Kojima trafił do Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes zadebiutował na komputerach osobistych, więc tylko kwestią czasu było pojawienie się specjalnych modów. Miłośnicy szperania w produkcjach pewnie nie spodziewali się, że w grze znajdą taki skarb... Deweloperzy ukryli w plikach produkcji pewnego przystojnego, zabawnego i niezwykle tajemniczego twórcę. 

Szperacze na pewno zdziwili się, gdy zobaczyli, że w plikach Metal Gear Solid V: Ground Zeroes znajduje się między innymi Hideo Kojima. Wystarczyło tylko podmienić pliki i dzięki temu można bez problemu wyruszyć na tę legendarną misję znanym deweloperem.

Można domniemać, że skórka Kojimy nie trafiła do produkcji przez przypadek – Japończyk jest znany z bardzo specyficznego humoru i często na swoim Twitterze wrzuca zaskakujące zdjęcia, które mają naprowadzić fanów na kolejne projekty.

Niektórzy gracze po zobaczeniu poniższych materiałów, stworzyło teorię spiskową, według której Konami zleciło stworzenie „alternatywnych strojów”, które następnie można będzie sprzedać jako DLC. Jednak przez negatywny odbiór projektu, porzucono ten pomysł. 

A na deser – Chico ratuje Węża i Kaz wkracza do akcji.

 

Źródło: http://kotaku.com/fans-make-hideo-kojima-playable-in-metal-gear-solid-v-1675985467

Tagi: hideo kojima Kojima Productions konami Metal Gear Solid V: Ground Zeroes