Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.12.2014 15:58
W weekend poznamy nową bohaterkę z Final Fantasy XV
684V

W weekend poznamy nową bohaterkę z Final Fantasy XV

Jump Festa 2015 to impreza, na którą czekają miłośnicy japońskich klimatów od dawna. W trakcie dwóch dni (20-21.12) otrzymamy mnóstwo informacji z nadciągających pozycji z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jak się okazuje na show nie zabraknie Square Enix i dzięki temu otrzymamy nowe szczegóły z Final Fantasy XV

W trakcie prezentacji twórcy mają zaprezentować nowe urywki oraz przedstawić szczegóły z produkcji. Jednak już dzisiaj wiemy, że autorzy przedstawią nową postać – będzie to kobieta mechanik, która odegra niezwykle istotną rolę w produkcji.

W Sieci pojawiają się humorystyczne komentarze, według których wojownicy z XV popsują swój piękny pojazd i tylko kobieta będzie im mogła pomóc! ;)

Oczywiście podczas show na pewno zostaną pokazane świeże materiały z gry – miejmy nadzieję, że filmy szybko trafią do Sieci.

Poniższy skan pochodzi z najnowszego wydania magazynu Shonen Jump – deweloperzy w taki sposób zapowiadają swoje przybycie na imprezę i zachęcają graczy do zainteresowania się ich prezentacją. Na zdjęciu możecie również zobaczyć nową lokację (miasto?) oraz walkę z Tytanem. 

Źródło: http://www.vg247.com/2014/12/19/new-female-character-teased-for-final-fantasy-15/

Tagi: Final Fantasy XV jump festa Square Enix