Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.12.2014 13:57
Katsuhiro Harada zareagował na krytykę nowej postaci z Tekken 7
1586V

Katsuhiro Harada zareagował na krytykę nowej postaci z Tekken 7

W weekend przedstawiliśmy Lucky Chloe, która będzie nową bohaterką Tekken 7. Niektórzy gracze dość bezpośrednio skrytykowali postać, ale pewnie nie spodziewali się, że na ich nagonkę odpowie sam ojciec uniwersum. Harada nie patyczkuje się z malkontentami i zapowiada – nowa postać tylko dla Europy i Azji! 

Zazwyczaj twórcy nie reagują na krytykę jednostek, bo powiedzmy sobie szczerze – trudno zadowolić wszystkich. Jednak po ostrej krytyce Lucky Chloe na NeoGAF’ie, Katsuhiro Harada wrzucił na swój Twitter kilka wiadomości. Niektóre są dość zaskakujące.

Na początku Harada zapytał, czy to jedyne zachodnie forum i ponownie zapowiedział kolejne postacie.

„Przy okazji, to jedyne zachodnie forum? Witaj, mały świecie. Zrobię dla Was mięśniaka i skinheada. Pamiętajcie, że mamy więcej nowych postaci, a one jest jedną z nich.”

Twórca następnego dnia wrzucił na Twitter kolejną wiadomość – chcąc uspokoić fanów zapowiedział, że Lucky Chloe trafi wyłącznie do Europy i Azji:

„Uspokójcie się i nie martwcie się. Bohaterka trafi wyłącznie do Azji oraz Europy. Ona zadebiutuje ekskluzywnie w niektórych krajach (lub niektórych regionach). Zawodniczka nie zadebiutuje na Waszym regionie. Będę miał dla Was inne postacie. Powiedziałem, mamy więcej nowych wojowników.”

O jakich zawodnikach wspomina Harada? Typowych mięśniakach, którzy zdaniem autora pasują do Amerykanów:

„Dla przykładu – dobrze umięśniony, skinhead, bardzo mocny atak. Nie podoba mi się ten pomysł, ale jeśli trzeba.”

Sytuacja wydaje się tak zaskakująca, że jeden z graczy zapytał, czy Harada żartuje?

„Jestem zawsze poważny. Jeśli nie chcecie = my nie musimy publikować. Jeśli chcecie = my publikujemy.”

Źródło: http://www.mcvuk.com/news/read/tekken-director-reacts-angrily-to-fan-criticism-of-new-tekken-character-lucky-chloe/0142591

Tagi: Bandai Namco katsuhiro harada Tekken 7