Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.12.2014 16:30
Piękne barwy dla najlepszych strzelców w Call of Duty: Advanced Warfare
702V

Piękne barwy dla najlepszych strzelców w Call of Duty: Advanced Warfare

Sledgehammer Games wpadło na ciekawy pomysł, aby nagrodzić najlepszych graczy z Call of Duty: Advanced Warfare. Wybitni strzelcy otrzymają specjalny strój, który będzie budził postrach oraz podziw na serwerach produkcji.

100 najlepszych graczy otrzyma powyższe barwy i jednocześnie tytuł Grand Master. Jest to na pewno miła nagroda dla urodzonych strzelców, którzy mogą teraz szpanować wśród znajomych ładnym wdziankiem.

Strój jest jednocześnie przestrogą dla reszty serwera – widzicie zawodnika w tej zbroi? Uciekajcie! Chociaż z drugiej strony... Zabicie takiego osobnika w bezpośredniej walce, to na pewno miłe uczucie.

Przedstawiciele Sledgehammer Games zapowiedzieli, że mają przygotowanych wiele atrakcji dla wszystkich posiadaczy Call of Duty: Advanced Warfare. Warto pamiętać – pierwsze DLC do produkcji zadebiutuje na początku roku, a w zestawie znajdzie się tryb z żywymi trupami.  

Naszą recenzję tej pozycji znajdziecie w najnowszym numerze PSX Extreme oraz tutaj. Przypominamy, miesięcznik można nabyć:

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2014/12/01/this-new-call-of-duty-advanced-warfare-armour-is-gorgeous

Tagi: call of duty: advanced warfare Sledgehammer Games