SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.11.2014 15:31
Koreańczycy w lato sprawdzą Kingdom Under Fire II
404V

Koreańczycy w lato sprawdzą Kingdom Under Fire II

Na odbywającym się właśnie konwencje G-Star, japońskie studio Blueside zapowiedziało, że twórcy kończą przygotowywanie Kingdom Under Fire II i w już w przyszłym roku zagramy w ten niezwykle intrygujący projekt. 

Gra powstaje od 2010 roku i miała już przynajmniej trzykrotnie debiutować na rynku. Jednak wciąż wydawca przekładał datę premiery, tytuł zmieniał platformy docelowe, aż w końcu – podobno – w przyszłym roku ma trafić na półki sklepowe.

W trakcie wydarzenia autorzy wypowiedzieli się na temat produkcji, która wygląda coraz to lepiej. Tytuł w końcu nabiera oczekiwanych kształtów i autorzy są bardzo zadowoleni z aktualnej prezentacji pozycji.

Według najnowszych informacji japońska premiera Kingdom Under Fire II odbędzie się w lato – możliwe, że autorzy będą celować w czerwiec. Nie będzie pewnie dla Was wielkim zaskoczeniem, że nie otrzymaliśmy dotychczas jakichkolwiek szczegółów dotyczących wydania na Zachodzie.

Jeśli mam być szczery to z chęcią sprawdzą tę grę.... Kingdom Under Fire II powstaje od tak dawna, że może się okazać naprawdę ciekawą propozycją.

Źródło: http://www.worldsfactory.net/2014/11/28/ps4-gets-kufii-summer-2015-least-korea

Tagi: blueside data premiery kingdom under fire II pc playstation 4

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Kingdom Under Fire II
  • Platformy:  PS4   PC 
  • Data premiery - Polska: Brak planów wydawniczych
  • Inna
Miesięcznik PSX Extreme