Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2014 13:30
Nowe materiały z Bloodborne! - testy zakończone, więc czekamy na grę
1963V

Nowe materiały z Bloodborne! - testy zakończone, więc czekamy na grę

Wczorajszego dnia byliśmy świadkami testów Bloodborne. Śmiałkowie w trzeci dzień mogli spróbować swoich sił z hordą przeciwników, eksplorować lokacje oraz zmierzyć się z potężnym bossem. Jeśli nie mogliście uczestniczyć w zabawie, zapraszamy na gameplay z alphy.

Trzeci i tym samym ostatni dzień testów pozwolił zainteresowanym zmierzyć się z potężnymi stworami oraz odrobinę pobiegać po pięknych, a zarazem mrocznych lokacjach. Najnowsze dzieło From Software może pochwalić się wyśmienitym poziomem trudności i wciskającym w fotel klimatem.

W Bloodborne – identycznie jak w przypadku poprzednich odsłon „Dusz” – twórcy zdecydowali się na dość nietypowy sposób przywoływania graczy do swoich światów i tym razem zapraszamy graczy za pomocą specjalnych „dzwonków”. Jest to również kolejna produkcja z serii, w której będziemy wykorzystywać gesty do komunikacji.

Alpha została zakończona, a teraz... Musimy czekać na więcej. Nie wiadomo, czy twórcy zdecydują się na betę, ale na pewno w niedługim czasie otrzymamy świeże materiały z rozgrywki.  


 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2014/10/19/ps4-exclusive-bloodbornes-screenshots-and-video-showcase-the-alphas-co-op-multiplayer/

Tagi: Bandai Namco Bloodborne cenega From Software gameplay screeny