Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.10.2014 14:27
W Call of Duty: Advanced Warfare zabraknie quick-scopów
906V

W Call of Duty: Advanced Warfare zabraknie quick-scopów

Na początku przyszłego miesiąca rozpocznie się nowa era w serii Call of Duty. Sledgehammer Games zaprezentuje swoje dzieło i Michael Condrey kolejny raz zapewnia, że twórcy dbają o wszystkie detale. W grze zabraknie quick-scopów!

Deweloperzy chcą mieć pewność, że żadna z klas nie będzie faworyzować zawodników, więc postanowiono zrezygnować z quick-scopów. Michael Condrey – szef studia – argumentuje tę decyzję chęcią zbalansowania rozgrywki:

 „Ujmę to w ten sposób – klasa snajpera nie będzie mocniejsza w stosunku do swoich kolegów. Umiejętność opanowania karabinu snajperskiego i gra na dobrym poziomie będzie równa zdolności opanowania innych klas.”

Autorzy od dłuższego czasu starają się, aby snajperzy nie mieli przewagi nad przeciwnikami. 

„Spędziliśmy mnóstwo czasu koncentrując na tym elemencie rozgrywki, więc myślę, że snajperzy przekonają się, że jest to naprawdę cenne doświadczenie. Jednak nie da im to przewagi względem znajomych.”

Dobra decyzja? Na pewno słowa Michaela nie spodobają się wszystkim graczom, ale jestem pewien, że wielu zainteresowanych będzie zadowolonych z tego wyboru.  

Źródło: http://www.vg247.com/2014/10/13/no-quick-scoping-in-call-of-duty-advanced-warfare-promises-sledgehammer/

Tagi: call of duty: advanced warfare Michael Condrey Sledgehammer Games