Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.10.2014 14:28
Master Chief nie będzie bohaterem Halo 5: Guardians?
580V

Master Chief nie będzie bohaterem Halo 5: Guardians?

W przyszłym roku wszyscy miłośnicy uniwersum Halo zapoznają się z piątą częścią tej flagowej produkcji Microsoftu. Bardzo możliwe, że w nadchodzącej przygodzie Master Chief nie będzie głównym bohaterem... Legendarnego herosa zastąpi agent Locke? 

Już od dłuższego czasu wiemy, że Mike Colter zagra agenta Locke'a w Halo: NightFall. Aktor rozmawiał ostatnio z redaktorem magazynu X-One i wspomniał, że będzie grywalną postacią w piątce.

"Tak, jestem grywalną postacią w Halo 5. Po Halo: Master Chief Collection, nadejdzie Halo 5 i wtedy będziecie mogli wcielić się we mnie jako głównego bohatera. Będą miał fajne bronie i kilka ciekawych umiejętności, ponieważ już wtedy będę członkiem Spartan IV."

Jednak to nie koniec ciekawych informacji – Locke ma "polować" na Master Chiefa w trakcie rozgrywki. Nie wiem, jak będzie wyglądać gameplay w tym przypadku, ale w Sieci pojawiają się domniemania, że tytuł może zostać podzielony na dwie części – w jednej z nich będziemy poszukiwać legendarnego bohatera Halo.

Źródło: http://www.videogamer.com/xboxone/halo_5/news/master_chief_may_not_be_the_main_character_of_halo_5.html

Tagi: 343 Industries Halo 5: Guardians Microsoft Microsoft Game Studios

Nie przegap