Sonic Frontiers wyciekło na Switch. Sklepy przedwcześnie rozpoczęły sprzedaż. Sega blokuje gameplayowe filmiki

News
1094V
Sonic
Bartosz Dawidowski | 04.11, 11:59

Sonic Frontiers wejdzie oficjalnie do sprzedaży dopiero w przyszłym tygodniu, Niestety dla Segi, część sklepów sprzedała już pudełkowe kopie gry na Switch, co przyprawia wydawcę o ból głowy.

Są już pierwsze osoby, które weszły w posiadanie Sonic Frontiers i nie chodzi tu o recenzentów. Serwis Video Games Chronicle pisze o sklepach, które złamały termin premiery wyznaczony przez wydawcę (8 listopada 2022 roku) i już sprzedają pudełkowe wydania gry na Switch.

Gracze zaczęli streamować rozgrywkę z Sonic Frontiers m.in. na Twitch. Jeśli zatem nie chcecie narażać się na spoilery, warto zachować ostrożność. Sega próbuje obecnie blokować takie transmisje i filmiki gameplayowe, ale niektórym osobom udało się zaprezentować szerokiej publice już kilka godzin rozgrywki z Sonic Frontiers.

Sega to nie jedyny wydawca, który boryka się z problemem „wyciekania” swoich gier wiele dni przed wyznaczonym terminem premiery. Ostatnio podobny kłopot miało Sony w kontekście God of War Ragnarok o czym pisaliśmy w tym miejscu.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/sonic-frontiers-is-being-streamed-on-twitch-ahead-of-next-weeks-release/

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper