Roger Żochowski Roger Żochowski 16.08.2014 00:36
Graliśmy w Forza Horizon 2 - gameplay z nie do końca poważnym komentarzem
2820V

Graliśmy w Forza Horizon 2 - gameplay z nie do końca poważnym komentarzem

Wczoraj wieczorem trafiliśmy na imprezę vipowską Microsoftu, na której mieliśmy okazję w spokoju ograć kilka tytułów. Quantum Break niestety nie było, więc gwoździem programu była nowa Forza. 

Impreza została zorganizowana na targowych halach, jednak dostęp do niej mieli jedynie dziennikarze, którzy wcześniej zostali zarejestrowani. Można więc było bez problemu ograć takie gry jak Sunset Overdrive (za drugie miejsce w rywalizacji multiplayerowej wygrałem uroczą czapeczkę), Forza Horizon 2, FIFA 15, zremasterowane Halo, Fable Legends czy Project Spark. Żeby się lepiej grało Microsoft zadbał o zimny browar, co po 14 godzinach biegania po halach było dla nas zbawienne.

W galerii możecie rzucić okiem na zdjęcia z samej imprezy. W bonusie dorzucamy fotografie pokazujące jak wyglądają hale po ich zamknięciu. Można je określić słowami - jeden wielki śmietnik.

Na sam koniec dorzucamy gameplay z Forza Horizon 2 nagrywany po kilku głębszych, który pierwotnie miał zostać w naszej prywatnej kolekcji, ale postanowiliśmy, że nie ma się co szczypać. W końcu redaktor też człowiek :)  

Tagi: