Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2014 00:29
Assassin’s Creed Rogue oficjalnie! Trailer w polskiej wersji językowej! [Aktualizacja #2]
2992V

Assassin’s Creed Rogue oficjalnie! Trailer w polskiej wersji językowej! [Aktualizacja #2]

Kilka godzin temu otrzymaliśmy zwiastun w okropnej jakości, później pojawiły się pierwsze informacje, a teraz Ubisoft postanowił oficjalnie zapowiedzieć Assassin’s Creed Rogue. Tym razem wcielimy się w Templariusza, który będzie polował na Asasynów!  

Powiedźmy sobie szczerze – Francuzi nie mają już na co czekać...

W grze wcielimy się w Templariusza – Shaya Patricka Cormaca – który został zdradzony przez Asasynów i postanowił zapolować na swoich byłych towarzyszy! 

W grze nie zabraknie żeglugi statkiem – bohater trafi na wody Północnego Atlantyku!

Rozgrywka została osadzona pomiędzy historią Assassin's Creed III oraz Assassin's Creed IV: Black Flag – gra powiążę te opowieści i jednocześnie nawiąże do Assassin's Creed: Unity! Przygoda zaprowadzi nas w czasy wojny siedmioletniej (wojna pomiędzy Wielką Brytanią, Prusami i Hanowerem a Francją, Austrią, Rosją, Szwecją i Saksonią), która miała miejsce w latach 1754-1763.

Tytuł jest przygotowywany w studiu Ubisoft Sofia – to ta ekipa odpowiadał za przeniesienie Assassin's Creed III: Liberation HD na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste.

Assassin’s Creed Rogue zadebiutuje 11 listopada – wyłącznie w wersji na PlayStation 3 i Xboksa 360! Natomiast w naszej galerii znajdziecie oficjalną okładkę produkcji. 

Może zabrzmi to odrobinę nie na miejscu, ale w ostatnim numerze PSX Extreme znajdziecie ciekawy felieton „Przeciek (nie) kontrolowany”, w którym Dżujo opowiada o różnych „wyciekach”. Jak się okazuje nasz dziennikarz po dzisiejszej sytuacji mógłby zaktualizować swój tekst...

Nasz miesięcznik możecie nabyć:  

  • drogą tradycyjną (kioski, salony prasowe, Empik)
  • poprzez nasz sklepik - bezpłatna wysyłka!
  • w formie e-wydania dostępnego na platformach e-Kiosk i eGazety.pl (cena 8 zł)

[Aktualizacja #1]
- Ubisoft przedstawił edycję kolekcjonerską gry: 

W zestawie znajdziemy:
  • Grę
  • Specjalne pudełko
  • Artbook
  • Soundtrack
  • 2 ekskluzywne misje (DLC)

 

[Aktualizacja #2]
Pojawił się zwiastun z polskimi napisami: 

Tagi: Assassin’s Creed Rogue trailer Ubisoft zwiastun