Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2014 17:01
Dlaczego w tym roku nie zagramy w F1 2014 na PS4 i XOne?
841V

Dlaczego w tym roku nie zagramy w F1 2014 na PS4 i XOne?

Pod koniec zeszłego tygodnia otrzymaliśmy informację, że F1 2014 zadebiutuje w tym roku na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC, a w przyszłym roku na konsolach aktualnej generacji i ponownie na komputerach osobistych. Zastanawiacie się, dlaczego część graczy musi czekać na premierę?

Na oficjalnej witrynie Codemasters Luke Spring – przedstawiciel studia zajmujący się kontaktem ze społecznością – odpowiedział na pytania graczy. W tej wiadomości nie mogło zabraknąć informacji „dlaczego nie tworzycie nowej generacji F1?”

"My tworzymy next genową grę! A co najważniejsze przygotowujemy zupełnie nowy silnik dla tej produkcji. Całe doświadczenie gry zostało przygotowane od podstaw i dlatego nie ma możliwość, aby tytuł zadebiutował w tym roku. Jednak zapewniamy, że oprócz fizyki, sztucznej inteligencji oraz grafiki, gra zadebiutuje na początku sezonu F1 i otrzyma wiele cyfrowych aktualizacji przez cały rok!"

Nie pozostaje nam nic innego jak wierzyć, że ten projekt zaprezentuje prawdziwą esencje produkcji na aktualną generacje i gracze otrzymają wiele ciekawych usprawnień. Trzeba przyznać, że zapewnienia Luke'a prezentują się obiecująco. 

Twórcy dotychczas nie ujawnili, czy rozważają możliwość ulepszania pozycji z PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste (nowa wersja).  

Źródło

Tagi: