Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 24.05.2014 12:29
Czas poczuć atmosferę Mundialu
840V

Czas poczuć atmosferę Mundialu

FIFA 14 otrzyma update dodający  tryb tegorocznych Mistrzostw Świata w Brazylii, stanowiący wariację na temat najpopularniejszego trybu Fify ostatnich lat, Ultimate Team.

Choć nie będzie to sama aktualizacja Ultimate Team, to zasady w trybie Mundialu są bardzo podobne - składamy swój skład z zawodników postaci kart i uważamy na wskaźnik zgrania naszego zespołu.

Przebierać będziemy mogli w zawodnikach 32 drużyn narodowych z całego świata, które zakwalifikowały się do turnieju. Zakupione do wzbogacenia naszego klubu paczki nie będą kompatybilne z UT, jednak każda jedna z trybu brazylijskich mistrzostw zawierać będzie jedną złotą paczkę dla naszego klubu w Ultimate Team.

Nieco przemodelowano kwestię zgrania zespołu, gdyż bez znaczenia będzie klub i liga, w której na co dzień grają zawodnicy, a pod uwagę brana będzie reprezentowana drużyna narodowa i konfederacja, do której należy (np. UEFA).

EA dodało także słynną Maracanę, oficjalną piłkę, herby i stroje. Aktualizacja nadjedzie już 29 maja.

Tagi: dlc fifa 14 Ultimate Team update world cup