Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.04.2014 20:30
Electronic Arts stawia na e-sport! Nowy, ciekawy trailer rozgrywek w Battlefielda
655V

Electronic Arts stawia na e-sport! Nowy, ciekawy trailer rozgrywek w Battlefielda

Nie jest dużą tajemnicą, że „Elektronicy” chcą zwiększać zainteresowanie swoimi tytułami poprzez sporty elektroniczne. W niedalekiej przyszłości na różnych platformach weźmiemy udział w rozgrywkach między innymi w najnowszego Battlefielda, a z tej okazji możemy zerknąć na interesujący trailer.  

Od pierwszych informacji o nowych trybach w najnowszym Battlefieldzie wiedzieliśmy, że DICE oraz Electronic Arts chcą zrobić z tej produkcji tytuł e-sportowy. Jest to dość poważna i dalekobieżna walka z Activision i Call of Duty o rynek sportów gamingowych.

Poniższy materiał został nagrany na finałach pierwszego ESL Major Series – oczywiście filmik pochodzi z wersji na komputery osobiste, jednak jak zapowiedzieli przedstawiciele Electronic Sports w niedługim czasie pojawią się również rozgrywki na konsolach.

Na zakończenie zapraszam na poniższy materiał i chcę tylko wspomnieć, że już niedługo także na naszym portalu będziecie mogli zagrać w różnych eventach. Dzisiaj przygotowaliśmy pierwsze grafiki, a w najbliższym czasie zobaczymy jak prezentują się umiejętności naszych czytelników! 

Tagi: battlefield 4 DICE e-sport Electronic Arts sporty elektroniczne

Nie przegap