Patryk Jankowski Patryk Jankowski 04.04.2014 14:55
Już dziś możecie przetestować Final Fantasy XIV: A Realm Reborn w wersji na PlayStation 4
536V

Już dziś możecie przetestować Final Fantasy XIV: A Realm Reborn w wersji na PlayStation 4

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn to gra z gatunku MMORPG, za którą odpowiada studio Square Enix. Tytuł trafi w niebawem na PlayStation 4. Już w ten weekend możecie sprawdzić wersję beta.

Wszyscy właściciele platformy PlayStation 4 będą mogli w ten weekend przetestować własnoręcznie grę Final Fantasy XIV: A Realm Reborn. Producent gry, firma Square Enix, udostępni wersję beta dla każdego, kto ma wersję na PlayStation 3 lub komputery osobiste. Testy pozwalają na dostęp do własnego bohatera i sprawdzenia rozgrywki na nowej konsoli Sony. Co ciekawe, deweloper potwierdza, że postępy graczy będą mogły być kontynuowane, jeżeli Ci zdecydują się na zakup pełnej wersji gry - możliwość przeniesienia postępów z bety.

Warto w tym miejscu przytoczyć liczby, jakie deweloper zebrał w przeciągu ostatnich miesięcy. Final Fantasy XIV: A Realm Reborn posiada około półtora miliona aktywnych graczy. Oznacza to, że wydawnictwo ulepszonej ''czternastki'' można uznawać za komercyjny sukces. Ilu z Was jest aktywnymi graczami? Dajcie znać w komentarzach, co myślicie o tej produkcji.

Tagi: final fantasy xiv Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Square Enix