Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 30.03.2014 11:03
W ofercie jednego z hiszpańskich sklepów pojawiło się The Last of Us: Complete Edition
1483V

W ofercie jednego z hiszpańskich sklepów pojawiło się The Last of Us: Complete Edition

W ostatnich dniach pojawia się coraz więcej plotek, w których występuje TLoU w wersji na konsolę nowej generacji. Niedawno jeden z pracowników Sony chlapnął kilka słów o Complete Edition, później z GameStop wyciekła lista, na której jedną z pozycji zajmował odświeżony hit Naughty Dog.

Kolejną poszlaką jest pojawienie się oferty w hiszpańskim XtraLifes, która zawiera The Last of Us w wersji na PlayStation 4 wraz z specjalnymi gadżetami i datą premiery. 

Według strony internetowej sklepu Psiaki planują ponownie zalać rynek swoim dziełem 19 czerwca, co jest poniekąd zbieżne z tym co mówił Sercan Sulun, według którego tytuł miałby wylądować na półkach latem tego roku. Jednak z niedawnego wycieku GameStop wynikało, że pojawi się on dopiero 16 listopada 2014. Cena zestawu nie jest zachwycająca (65 euro), ale poza samą grą kupujący dostanie plecak sygnowany logo ubiegłorocznego hitu.

Niestety to nadal tylko i wyłącznie plotki, więc nie ma się co ekscytować, ale coś musi być na rzeczy - pojawia się za dużo informacji na przestrzeni czasu, a jak mówi przysłowie "w każdej plotce jest ziarnko prawdy". Jednak póki co pozostaje nam tylko mieć nadzieję na ujrzenie Joela i Ellie w jeszcze ładniejszej wersji.

Tagi: Naughty Dog plotka The Last of Us