Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2014 18:29
Dlaczego Dark Souls II ma problemy z grafiką? Twórcy odpowiadają
1261V

Dlaczego Dark Souls II ma problemy z grafiką? Twórcy odpowiadają

Pamiętacie jeszcze zamieszanie dotyczące grafiki w Dark Souls II? Okazało się, że gra prezentuje się zdecydowanie gorzej niż na zeszłorocznym pokazie. Ta wiadomość odrobinę rozgrzała Internet, więc przedstawiciele From Software postanowili wyjaśnić tę sytuację. 

Jak się okazuje z tym problemem muszą radzić sobie wszyscy twórcy:

W trakcie tworzenia gry jest ona stale balansowana, nie tylko pod względem rozgrywki, ale również w sferze zarządzania zasobami.

Dla twórców dużym wyzwaniem jest tworzenie najbardziej satysfakcjonującej gry i jednocześnie zapewniając, że jakość oprawy graficznej oraz balans i dynamika rozgrywki będą równe. Finalna wersja Dark Souls II jest kulminacją delikatnej równowagi i jesteśmy bardzo dumni z pozytywnego przyjęcia produkcji przez media i fanów.

Myślę, że w ostatecznym rozrachunku nikt nie powinien marudzić. Gracze otrzymali wyśmienitą pozycję, która chociaż cierpi na kilka brzydszych lokacji, to mimo wszystko pozwala zainteresowanym zanurzyć się w niezwykle satysfakcjonującej rozgrywce.

Naszą recenzję Dark Souls II znajdziecie w tym miejscu oraz w nadchodzącym numerze PSX Extreme, który trafi do kiosków już 26 marca. 

Tagi: dark souls II From Software grafika namco bandai