Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.03.2014 17:38
Polowanie w Evolve rozpocznie się we wrześniu?
532V

Polowanie w Evolve rozpocznie się we wrześniu?

Tydzień bez szokującej plotki to tydzień stracony, dlatego z wielkim uśmiechem na twarzy witamy wszystkie „gorące newsy”, na które należy patrzeć z przymrużeniem oka. Tym razem naprzeciw światu wychodzi sklep internetowy ozgameshop.com, który datuje nadchodzący projekt studia Turle Rock. 

Według oferty gra ma trafić rynek 5 września, czyli w zasadzie kilka dni przez Destiny (9 wrzesień). Czy w takiej sytuacji możemy być świadkami walki dwóch nowych IP w jednym miesiącu?

Jeśli dokładnie zerkniemy na kalendarz, to właśnie wrzesień wydaje się jak najbardziej sensowny na wydawanie nowych produkcji – październik i listopad to okres w zasadzie „zarezerwowany” dla FIFY, serii Call of Duty, czy też innych „dużych produkcji”. Zawsze jest jeszcze grudzień, choć myślę, że w na koniec roku otrzymamy „wielką bombę” – w końcu trzeba czymś zachęcić rodziców do kupowania swoim pociechom nowych urządzeń...

Warto wspomnieć, że Evolve jest tematem numeru ostatniego PSX Extreme! Komodo pojawił się na specjalnym pokazie dla prasy i wysmarował dla Was cztery strony na temat tej produkcji. W tekście znajdziecie nawet mały wywiad z producentem gry. Nasz miesięcznik można nabyć w kolporterach, kioskach oraz oczywiście u nas: w wersji papierowej lub w wersji cyfrowej. Zawartość numeru znajdziecie w tym miejscu.

Tak przedstawia się screen ze sklepu ozgameshop.com - oferta została już zmieniona. 

Tagi: 2K Games data premiery evolve plotka turtle rock studios