SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2013 17:30
Gwiazdy na europejskiej premierze Beyond: Dwie Dusze
1725V

Gwiazdy na europejskiej premierze Beyond: Dwie Dusze

Drugiego października, w paryskim kinie Le Grand Rex, odbyła się zamknięta premiera jednej z najbardziej oczekiwanych gier – Beyond: Dwie Dusze. Na imprezie nie mogło zabraknąć gwiazdorskiej obsady, nominowanych do Oscara - Ellen Page oraz Willem Dafoe.

Zaledwie dwudziestosześcioletnia Ellen wystąpiła już w wielu wysokobudżetowych filmach, jednak Beyond: Dwie Dusze  jest jej pierwszym spotkaniem z  branżą gier.

„Cały proces twórczy był dla mnie bardzo ciekawym przeżyciem. Zaskoczyło mnie, jak wiele pracy trzeba włożyć w powstanie tego typu gry. Kilka miesięcy temu zaprezentowaliśmy BEYOND: Dwie Dusze™ podczas festiwali filmowych w Tribece i w Tokio, udowadniając tym samym, jak wielkie zmiany zaszły w świecie gier. Wierzę, że miłośników tego typu rozrywki czeka unikalne, poruszające doświadczenie”. – Odpowiedziała aktora zapytana o swoje doświadczenia związane z produkcją.

Na imprezie znaleźli się wszyscy najważniejsi członkowie obsady oraz twórcy tytułu – między innymi: llen Page, Willem Dafoe, David Cage, Kadeem Hardison oraz Lorne Balfe. Zespół odpowiedzialny za produkcję Beyond: Dwie Dusze wziął udział w dyskusji panelowej, z której materiały zostaną opublikowane już niedługo. Podczas rozmowy aktorzy oraz producenci odpowiedzieli na pytania dotyczące produkcji i wypowiedzieli się o granicy pomiędzy grami a kinem.

Tagi: