Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 13.05.2013 11:16
RE: Revelations - pierwsza ocena i nowy dziennik dewelopera
855V

RE: Revelations - pierwsza ocena i nowy dziennik dewelopera

Port Resident Evil: Revelations na "duże" konsole do sprzedaży trafi już w przyszłym tygodniu. Tymczasem Capcom wrzucił do Sieci nowy dziennik dewelopera, w którym twórcy prawią o dynamicznym systemie rozmieszczenia przeciwników i uczuciu paniki, jakie wywołują pojedynki z nimi. Jest też i pierwsza ocena gry żółto-niebieskich.

W trakcie przedzierania się przez pokłady statku Qeen Zenobia spotkamy oponentów, którzy nie są sztywno przypisani do danej lokacji, co wydatnie podbić powinno replayability. Stojący za muzyką w Revelations Kota Suzuki przekonuje, iż starał się stworzyć najstraszniejszą ścieżkę dźwiękową w historii serii, by godnie towarzyszyć przerażającym odgłosom wydawanym przez mutacje wywołane wirusem.

Pierwsza recenzja Resident Evil: Revelations wyszła spod pióra redaktora brytyjskiej edycji Official PlayStation Magazine, który grze wystawił siódemkę. Autor pochwalił produkcję za odwołujący się do kultowych początków serii klimat i porzucenie dziwnych pomysłów z "szóstki", które w świadomości wielu graczy zakopały ją sześć stóp pod ziemią.

Tagi: Capcom Resident Evil: Revelations