Roger Żochowski Roger Żochowski 08.05.2013 00:45
Game Informer zaszalał: 30 stron o PlayStation 4!
1461V

Game Informer zaszalał: 30 stron o PlayStation 4!

Wygląda na to, że najnowszy numer Game Informera zadowoli wszystkich tych, którzy jak na szpilkach czekają na nowe informacje na temat PlayStation 4 i chcieliby posmakować nadchodzących wielkimi krokami targów E3. Największy magazyn o grach wideo na świecie szykuje 30 stronicowy materiał!

Z zapowiedzi nowego numeru wynika, że tematem przewodnim będzie najnowsza odsłona Infamous o podtytule Second Son. Redaktorzy periodyku przyjrzą się też bliżej takim produkcjom jak Destiny, Knack, oraz Killzone: Shadow Fall dostarczając zupełnie nowych informacji. Dowiemy się także jak wypada na tle swoich poprzedników Dualshock 4 (tak, redakcja GI mogła już sprawdzić go w akcji), oraz poczytamy nieco o grach niezależnych na next-genach.

Oczywiście należy brać namiar na to, że część z tych 30 stron przyozdobiona zostanie sporej wielkości zdjęciami i screenami, jednak nie zmienia to faktu, że będzie co poczytać. Warto również dodać, że do tej pory największą zapowiedź dostało w Game Informerze Grand Theft Auto IV, na które poświęcono aż 20 stron. Poniżej krótki materiał filmowy zapowiadający najnowszy numer słynnego magazynu. 

 

Tagi: Game Informer inFamous: second son playstation 4