Roger Żochowski Roger Żochowski 06.08.2010 13:10
Będzie pokaz Street Fighter X Tekken w Kolonii
517V

Będzie pokaz Street Fighter X Tekken w Kolonii

Wszystko wskazuje na to, że pomimo nieobecności Capcom na gamescom, Street Fighter X Tekken zaznaczy tam swoją obecność. Ba, przygotowany zostanie nawet specjalny pokaz.xxxxx

 

 

„Weź udział w ekskluzywnej premierze Street Fighter X Tekken i spotkaj twórców dwóch najlepszych mordobić w historii.”

 

- możemy przeczytać w notatce prasowej promującej to wydarzenie. Jeśli nie wybuchnie żaden wulkan uniemożliwiający przelot nad europejską przestrzenią powietrzną, na targach w Kolonii pojawią się Katsuhiro Harada (producent Tekkena) oraz Yoshinori Ono (producent serii Street Fighter). To właśnie oni w czwartek, 19 sierpnia, będą gospodarzami pokazu, jaki odbędzie się na tegorocznym gamescom. Na nim też będziemy świadkami pojedynku dwóch kozaków kojarzonych od lat przez fanów obu serii - Ryu  i Kazuyi. Czy kogoś ta wiadomość zachęciła do wycieczki do naszych sąsiadów zza miedzy?

 

UPDATE:

Gwoli wyjaśnienia małego zamieszania (z takimi tytułami to nic dziwnego), Namco Bandai potwierdziło, że Tekken X Street Fighter nie pojawi się na gamescom, a Street Fighter X Tekken nie będzie grywalny dla zwiedzających targi. Jednak wybrani z tłumu szczęściarze będą mogli spróbować swych sił w grze na scenie, w okazjonalnych konkursach.

 

Tagi: Capcom gamescom 2010 street fighter x tekken

Nie przegap